Publicat 23 Iul 2019 | Reactualizat 20 Aug 2019 | Expiră 23 Aug 2019

Consultant vanzari TEREN - Partener Orange - GALATI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești potrivit job-ului dacă ești OPTIMIST, ENTUZIAST și CARISMATIC. Ne place RESPONSABILITATEA și trebuie să știi să COMUNICI eficient cu clienții tăi.

De asemenea, ar fi ideal să ai o ATITUDINE prietenoasă și să ai un ASPECT ÎNGRIJIT.

SUPER abilitățile tale de VÂNZĂRI te trimit direct la interviu.

Descrierea jobului

După ce ai învățat foarte bine serviciile și produsele noastre de la trainerii dedicați, urmează să îți pui în practică entuziasmul și să cauți exact oamenii care au nevoie de ele.

Prezinți toate avantajele de care s-ar putea bucura cel care ne va deveni CLIENT și semnezi CONTRACTE.
Să menții și să promovezi imaginea companiei e printre distracțiile tale zilnice, iar îndeplinirea targetelor e exact provocarea de care ai nevoie pentru a crește.

Nicio zi nu e ca cealaltă. Toată activitatea se desfășoară în zona rurală a județului care ți-a fost alocat deci nicio șansă să te plictisești la noi, dar mare atentie dupa ce termini programul te intorci in orasul de resedinta (munca de teren).

Astel Mobile este partener Orange Romania si distribuitor autorizat de servicii si echipamente de telecomunicatii.

Cu o retea de 43 de magazine la nivel national, lucram constant la imbunatatirea portofoliului nostru astfel incat sa asiguram clientilor solutii inovatoare, performante si accesibile.

Expirat
Consultant vanzari TEREN - Partener Orange - GALATI  -  SC ASTEL MOBILE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles