Publicat 14 Ian 2021 | Reactualizat 28 Ian 2021 | Expiră 02 Feb 2021

CONSULTANT VANZARI - Suceava/Botosani

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experiența anterioară în poziția de consultant vânzări, pe piața produselor profesionale pentru saloanele de înfrumusețare poate fi un avantaj;
• Găsirea și implementarea de soluții;
• Abilități de comunicare eficientă;
• Nivel de responsabilizare ridicat;
• Orientat spre implementarea de idei de creștere a afacerii, împreună cu clienții;
• Pasiune pentru atingerea obiectivelor într-un mediu competitiv;
• Disponibilitate pentru deplasare;
• Carnet de conducere valabil.

Descrierea jobului

  • Oportunitate de lucru în lumea fascinantă a frumuseții alături de leader-ul de piață;
  • Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
  • Realizarea obiectivelor de vânzări setate în zona repartizată;
  • Închiderea procesului de vânzare prin recuperarea în întregime a contravalorii facturilor de la toţi clienţii din portofoliu;
  • Integrarea într-o echipa tânără, dinamică, ambițioasă și într-un climat bazat pe cunoaștere;
  • Coaching permanent;
  • Training general și de specialitate, periodic.
Postul este disponibil pentru o perioadă determinată.

Professional Brand Marketing & Distribution este lider pe piața produselor profesionale pentru saloanele de înfrumusețare având o experiență în acest domeniu de 25 de ani în România. Distribuim şi promovăm branduri profesionale de prestigiu precum: Wella Professionals, Londa Professional, Sebastian Professional, Nioxin, System Professional, Rica.

Expirat
CONSULTANT VANZARI - Suceava/Botosani  -  PROFESSIONAL BRANDS MARKETING & DISTRIBUTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles