Consultant vanzari showroom

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experienta relevanta in vanzare pe o pozitie similara (preferabil in domeniul materialelor de constructii/amenajari interioare - vopsele decorative, varuri, tapet constituie un avantaj
Bune abilitati de comunicare si negociere;
Cunoasterea MS Office cu accent pe Excel
Absolvent de studii medii/superioare;
Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
Atentie la detalii;
Punctualitate, responsabilitate, corectitudine si seriozitate.

Descrierea jobului

Ofera suport tuturor clientilor/vizitatorilor magazinului: informatii despre produse si modul de utilizare a acestora, consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile clientilor
Preia comenzile si le transmite catre furnizori
Promoveaza, prezinta si vinde produsele;
Opereaza incasarile in casa de marcat si/sau pe terminalului bancar;
Transmite necesarul de marfa si receptioneaza marfa;
Populeaza magazinul cu produse, preturi si documentarea acestora;
Mentine showroom-ul in stare buna.
Program de lucru: de Luni pana Vineri 09:00–17:30 (cu o pauza de masa de 30 minute)
OFERIM:
Venit fix motivant plus bonus din vanzare;
Posibilitatea unei cariere pe termen lung;
Suport neconditionat si training in vanzare
Toate instrumentele necesare pentru buna desfasurare a activitatii: un mediu ergonomic, birou, telefon.

Companie specializata in vanzarea de produse pentru amenajari interioare angajeaza:
Consilier Vanzari Showroom in Iasi
Oferim serviciile noastre unei game largi de clienți: arhitecți, designeri de interior, dezvoltatori și persoane fizice.
Publicat 4 aug. 2022 Expiră 3 sept. 2022