Consultant vanzari showroom / Showroom manager

SC Cube02 SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești colegul ideal dacă:

Îți plac amenajările interioare, mobilierul minimalist;
Îți place sa comunici și să relaționezi cu clienții, să le prezinți soluții pentru spațiul lor;
Ești o persoană ambițioasă și îți dorești întotdeauna mai mult;
Ești pozitiv, perfecționist cu dorința de a avansa;
Experiența în domeniul de amenajări interioare este un avantaj;

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:

Să promovezi și să vinzi produsele companiei (de la proiectare și design interior pana la corpuri de iluminat și decorațiuni, in principiu tot ce ține de amenajari interioare);
Să ajuți clienții sa gasească cele mai bune soluții de amenajare;
Să întocmești documentele specifice activității de comert.

Beneficii
Te așteaptă multe beneficii, cum ar fi:
- pachet salarial atractiv,
- bonusuri de performanță,
- pachet de sănătate,
- oameni faini care te vor susține,

Așteptăm să te cunoaștem!

Descrierea companiei

Servicii complete pentru amenajari interioare

Avem idei creative, cream ergonomie, stare de bine si oferim produse inovatoare pentru o civilizatie aflata mereu in dezvoltare.

Proiectare & design (interior/exterior) Consultanţă, Mobilier, Pardoseli (pardoseli profesionale (mochete, covor PVC, pardoseli tehnice, etc.) Sisteme de iluminat, Decoraţiuni și obiecte funcţionale

Publicat 8 oct. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos