Consultant vânzări, Samsung Experience Store Mega Mall

Estep B2B SA 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Începe sau dezvoltă o carieră în vânzări!
Îți surâde ideea ca fiecare interacțiune să-ți poată aduce un comision?
Ești o persoană dinamică cu aptitudini de comunicare și pasionată de tehnologie? Promovează produsele Samsung asigurând o experiență placută clienților.

Te așteptăm în echipa noastră!
Vino alături de colegii noștri din magazinele Samsung Experience Store, hrănește-ți pasiunea pentru tehnologie și dezvoltă-ți cariera în domeniul vânzărilor.

Ce ne dorim de la tine?
- Să fii optimist și proactiv, orientat către client;
- Să ai cunoștinte de limba engleză;
- Să deții cunoștințe de operare PC (MS Windows, MS Office);
- Să fii o persoană capabilă să lucreze eficient în echipă în vederea atingerii obiectivelor;
- Să dai dovadă de perseverență în dezvoltarea ta profesională;

Descrierea jobului

Jobul ți se potrivește dacă îți place să comunici și esti înclinat către client, să îi prezinți soluțiile ideale și să îi oferi o experiență a vânzării care il va face să se întoarcă la tine.

Responsabilități:
- Promovezi produsele și imaginea companiei în conformitate cu standardele și politicile Samsung;
- Abordezi și oferi suport și consultanță spre vânzare consumatorilor;
- Propui soluții și produse adaptate nevoilor clienților;
- Preiei și rezolvi / transmiți situațiile în care apar neconformități;

Salarizare și beneficii:
- Pachet salarial fix + bonus lunar de performanță/vânzări (parte variabilă);
- Tichete de masă electronice (30 de lei pe zi lucrătoare);
- Abonament la clinică medicală privată;
- Program de lucru flexibil, în ture;
- Echipament de muncă (outfit Samsung);
- Traininguri de soft skills și produs susținute de Samsung România;
- Oportunitatea de a lucra și a te dezvolta profesional în cadrul unui brand global și de a fi printre primii care află despre ultimele noutăți din sfera tehnologie
Publicat 5 Oct. 2022 Expiră 4 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.