check_circle

Job verificat

|Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 07 Apr 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Consultant vanzari/ Reprezentant vanzari

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent de studii superioare;
- experienţă în activitatea de vânzări;
- motivat, concentrat pe îndeplinirea obiectivelor;
- atitudine pozitivă, entuziastă;
- permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI:
- realizarea obiectivelor de vânzări;
- cunoașterea produselor și serviciilor oferite de companie;
- respectarea politicilor și procedurilor interne;
- orientare către dezvoltarea permanentă a competențelor și aptitudinilor;
- păstrarea confidențialității informațiilor și a documentelor legate de firmă;

BENEFICII:
- salariu fix motivant;
- bonusuri și alte beneficii în funcție de realizări;
- infrastructură adecvată activității desfășurate;
- instruiri periodice în vederea dezvoltării competențelor;

INTEGRATED QUALITY CERTIFICATION este o companie de auditare și certificare în domeniul sistemelor de management în conformitate cu cerințele standardelor internaționale de calitate, mediu, sănătate și securitate ocupațională, siguranța alimentului și securitatea informației.
Pentru mai multe informații despre INTEGRATED QUALITY CERTIFICATION (IQCert) și serviciile sale, vă rugăm să vizitați website-ul nostru WWW.IQCR.RO.

Expirat
Consultant vanzari/ Reprezentant vanzari  -  INTEGRATED QUALITY CERTIFICATION S.R.L.