Consultant vanzari proiecte

QUADRA CASA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Abilitati de vanzare, negociere si promovare de solutii complete
  • Adilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatii
  • Experienta profesionala de minim 2 ani in domeniul vanzarilor
  • Personalitate energica, cu gandire pozitiva, cu spirit autodidactic

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Crearea, administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
  • Cunoastrerea concurenteti
  • Consiliaza clientii si potentialii clienti care au in derulare un proiect de amenajare, renovare sau constructie
  • Realizeaza oferte de pret in conformitate cu politica firmei
  • Participarea la cursuri de pregatire
  • Participare la negocieri, intocmire de contracte in conformitate cu politica de vanzari, monitorizare si finalizarea acestora
  • Redactarea rapoartelor solicitate de conducerea companiei

Beneficii:
  • Salariu fix + comision lunar din vanzari, raportat la vanzari
  • Bonus anual
  • Masina de serviciu, laptop, telefon
  • Traininguri internationale

De peste 5 ani pe piata din Romania, reprezentand branduri de renume pe piata internationala, precum Mirage, Gessi, Sicis, Castelvetro, Trend, Catalano, Cielo, Scarabeo si multi altii, Quadra Casa ofera servicii de amenajari interioare si exterioare, folosind orice tip de finisaj si care poate realiza chiar si cele mai exigente proiecte. Plecand de la ceramica, gresie portelanata, terazzo, parchet, obiecte sanitare terminand cu fatade ventilate si ceramica flotanta.

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos