Publicat 14 Ian 2021 | Reactualizat 11 Feb 2021 | Expiră 14 Feb 2021

Consultant Vanzari Proiect Imobiliar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa ”Astorium My Home” cauta Consultanti Vanzari entuziasti, dinamici si determinati sa obtina rezultate exceptionale alaturi de o echipa de profesionisti !

Cerinte:

• persoana proactiva, responsabila, cu spirit competitiv;
• excelente abilitati de comunicare, persuasiune;
• experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj;
• limba engleza - minim nivel mediu-avansat;
• Ms Office (Word, Excel mediu-avansat, Outlook);
• permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

• promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie de catre companie sau pe alte platforme de profil;
• prospectarea si cunoasterea continua a pietei;
• organizarea si programarea intalnirilor cu clientii;
• identificarea si solutionarea nevoilor clientilor;
• vizionarea proprietatilor impreuna cu clientii;
• consilierea clientilor cu privire la solutiile personalizate de creditare;
• asistarea clientilor de-a lungul intregului proces de vanzare.

Beneficii:
• dezvoltarea abilitatilor profesionale;
• Insusirea si aprofundarea cunostintelor in domeniul Vanzari Imobiliare;
• mediu de lucru modern si placut;
• salariu atractiv + bonus de performanta.

ANDOCH CONSTRUCT INVESTMENT este o companie dinamica, dornica sa-si consolideze pozitia pe piata romaneasca ca dezvoltator imobiliar de incredere, executand lucrari ale caror elemente de referinta sunt: CALITATEA SI PROFESIONALISMUL.

ANDOCH CONSTRUCT INVESTMENT si-a inceput activitatea pe piata dezvoltatorilor imobiliari, cu proiectul “Astorium Residence”, care prin calitatea executiei si seriozitatea finalizarii angajamentelor contractuale fata de clienti, a dus la dezvoltarea de noi proiecte imobiliare, precum: “Astorium Village” si “Astorium My Home”, in prezent.

Expirat
Consultant Vanzari Proiect Imobiliar  -  ANDOCH CONSTRUCT INVESTMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles