CONSULTANT VANZARI PRODUSE HUAWEI

GRUP SAPTE S.A - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ai bune abilităţi de comunicare şi de vânzare;
Eşti vorbitor de limba engleză, nivel mediu/ avansat;
Ai cunoştiinţe minime despre tehnologie şi experienţă în vânzări.

Descrierea jobului

Vei reprezenta imaginea brandului prin abordarea şi oferirea de informaţii consumatorilor interesaţi;
Vei colabora cu resprezentanţii magazinului, menţinând o relaţie apropiată cu aceştia;
Vei fi responsabil cu verificarea stocului pentru produsele de la raft, precum şi de prevenirea şi comunicarea în timp util a situaţiilor Out of Stock;
Vei contribui la creşterea vânzărilor în magazinul în care iţi desfăşori activitatea.
Beneficii:
Salariu atractiv şi bonusuri în funcţie de performanţă;
Asigurare medicală privată;

Descrierea companiei

✅ Despre g7
În cei peste 20 de ani de activitate, ce a început ca o firma locală de implementare a devenit o agenție de retail marketing full-service, conectată internațional, cu capabilități integrate de retail execution și retail experience. Totul, datorită contribuției individuale a fiecărui membru din echipa. Dacă îți sună logic, g7 este locul pentru tine.
🤝 Despre tine și g7
Îți propunem un job în care să crești și pe care să-l crești. La g7, mai important decât cum vii la job, este ce devii la job. Noi îți oferim tot suportul să faci o treabă bună și tot spațiul necesar să- ți pui propriile idei în practică.

Publicat 26 nov. 2021 Reactualizat 24 dec. 2021 Expiră 26 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos