Publicat 21 Mai 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 19 Iul 2019

CONSULTANT VANZARI PRODUSE ELECTROCASNICE LG/PHILIPS

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Despre tine:

- Abilitati foarte bune de comunicare si prezentare
- Pasionat de tehnologie/tehnica
- Disponibil pentru a participa la diferite traininguri de specialitate
- Dorinta constanta de a invata lucruri noi
- Disponibilitate pentru program full time, de miercuri pana duminica, program de lucru 13:00-21:00

Descrierea jobului

Rolul tau:

- Abordarea clientilor, prezentarea si finalizarea procesului de vanzare a produselor aflate in portofoliu
- Distribuirea materialelor promotionale si de informare
- Asigurarea suportului informational pentru personalul de vanzari din magazine
- Acces la ultimele tehnologii in domeniu
- Posibilitati de avansare in cadrul companiei
- Castiguri atractive si bonusuri in functie de vanzari

Formerly known as Grup Sapte, the communication agency with the largest number of face-to-face consumer interactions in Romania, we are now g7. The brand activation, business growth solutions, strategically and creatively led agency, with integrated capabilities & expertise. Having the quick reaction key of experience in field and sales marketing, we deliver relevant and down-to-earth brand strategy, communication planning and creative omnichannel executions.

Expirat
CONSULTANT VANZARI PRODUSE ELECTROCASNICE LG/PHILIPS  -  GRUP SAPTE