Consultant vanzari prin telefon

CONSILO WEB 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

✅️ Dacă dorești să faci parte dintr-o echipă serioasă și motivată, orientată către rezultate, aici suntem!
Căutăm personal pentru sediile noastre din Sibiu și Deva.

✔️ Cerințe :
- Abilitați bune de operare PC, suita MS Office
- Abilitați bune de comunicare orală și scrisă
- Adaptabilitate și capacitatea de a găsi rapid soluții, pentru a ajuta clientul în timpul apelului.

Descrierea jobului

✅️ Ce oferim?
- Contractul de muncă este pe perioadă nedeterminată
- Program de lucru 9-18
- Pachet salarial atractiv (salar fix + comisioane + bonuri de masă)
- Asigurare medicală privată
- Cursuri de dezvoltare personală și profesională
- Posibil training la birou (cu normele de distanțare îndeplinite)
- Colegi tineri, superiori direcți faini, super beneficii (posibilitatea solicitării a unei părți din salariu oricând, abonament telemedicina pentru întreaga familie, cursuri de dezvoltare personală)

🔍 Dacă sunteți o persoană orientată spre rezultate, motivată și aveți dorința de a vă autodepășii cu disponibilitatea deplasării la birou, contactează-ne pe:
job@consilo.ro
Telefon: 0727362916, respectiv 0799971964

Consilo WEB este o companie sibiană specializată în externalizarea serviciilor de vânzare la distanță. Din 2015 aducem valoare partenerilor noștri adaptându-ne soluțiile la cerințele și nevoile acestora, creând astfel experiențe pozitive pentru ei și pentru clienții lor.

Deja ne-am obișnuit să creștem echipe de proiect, într-un timp foarte scurt, de la doar câțiva membri, la peste 30 de consultanți de vânzări experimentați. Suntem cu toții tineri, ambițioși și ținem să ne facem treaba cât mai bine și la timp. Întreaga noastră experiență este constuită pe pasiune, viziune și dorință de a reuși.

Publicat 3 Oct. 2022 Reactualizat 31 Oct. 2022 Expiră 2 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.