Consultant vanzari prin telefon

International Work Finder 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Dacă îți place să comunici mai ales prin telefon, ai o bună capacitate de învățare, îți place să fii de ajutor, dacă te motivează faptul că fiecare interacțiune ti-ar putea aduce un comision, atunci te așteptăm în echipa noastră de vânzări prin telefon!

Ne-ar plăcea:
- să fii empatic și atent la nevoile celor cu care interacționezi
- să fii o persoană perseverentă
- să lucrezi bine în echipă
- să fii fidel angajamentelor pe care ți le iei și permanent să cauți soluții pentru a respecta aceste angajamente
- să lucrezi usor cu Microsoft Office, CRM

Descrierea jobului

- contactarea potențialilor clienți B2B pentru a promova și vinde serviciile IWF
- identificarea oportunităților de vânzare, a persoanelor de decizie și a modului în care se ia decizia de achiziție în cadrul companiilor abordate
- ofertarea, negocierea și semnarea contractelor
- introducerea și actualizarea informațiilor despre clienți în baza de date (CRM);
- colaborarea cu celelalte departamente pentru identificarea și implementarea soluțiilor optime pentru client

Oferim:

- un loc de muncă stabil într-o organizație dinamică și în continua dezvoltare națională și internațională
- un venit atractiv și sistem de bonusare competitiv, lunar, în acord cu atingerea obiectivelor
- toate resursele necesare pentru îndeplinirea obiectivelor
- implicarea într-un domeniu inovativ, cu un potențial foarte mare de creștere în piață
- abonament la clinica medicală privată
- tichete de masă
- posibilitati reale de dezvoltare în echipa Vânzări
- program de lucru luni - vineri 8.30 - 17.00 iar după primele 3 luni, regim hibrid

Din dragoste pentru oameni și din dorința de a ajuta companiile românești, International Work Finder rezolvă nevoia de forță de muncă necalificată și calificată cu care România se confruntă în urma exodului angajaților din ultimii ani.

Echipa noastră este formată din profesioniști cu o bogată experiență în identificarea omului potrivit la locul potrivit. În acest context, International Work Finder reprezintă o oportunitate pentru toate acele companii românești care își doresc angajați loiali, educați într-un sistem care respectă omul și meseria sa – sistemul de educație asiatic.

Recrutăm resurse umane din Nepal, India, Vietnam, Sri Lanka și alte piețe emergente în următoarele domenii de activitate: construcții, HORECA, agricultură, producție, curățenie, menaj, FMCJ, SPA, grădinărit, îngrijire.

Publicat 5 Sept. 2022 Expiră 5 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.