de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Consultant vanzari prin telefon / B2B - 2500 RON

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Să îți placă să vorbești și să comunici cu lejeritate cu ceilalți;

  • Să ai cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) și de navigare online
  • Sa identifici nevoile clientilor si sa oferi solutii personalizate;
  • Sa fii in cautare de oportunitati de cariera si dezvoltare personala, rezultatele exceptionale fiind recompensate pe masura;
  • Să îți dorești să înveți neîncetat lucruri noi;
  • Să ai spirit de echipă;
  • Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
  • Să privești proiectele ca pe o provocare și o oportunitate de dezvoltare;
Dacă, în plus față de cele de mai sus, mai ai și experiență în vânzări, ești candidatul ideal și te așteptăm să ne cunoaștem.

Descrierea jobului

  • Să comunici la telefon, însă nu oricum, ci cu scopul de a promova, a convinge și a vinde produse și servicii;
  • Sa prezinti si sa promoveazi direct ambalajele de unica folosinta prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali;
  • Să propui oferte adaptate pe nevoile clienților, pentru a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie;
  • Să te asiguri că ai clienți mulțumiți, să urmărești în tot ce faci atât calitatea, cât și realizarea target-ului stabilit;
  • Sa mentii relatia cu clientii din portofoliu si sa preiei comenzile periodice;
  • Sa identifici oportunitati noi de business.
Ce oferim:
  • Atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
  • Salariu fix și bonus pentru performanță.
  • Zi de nastere libera.

Wepack este primul marketplace dedicat consumabilelor (produselor de ambalat) pentru industria horeca, din Romania

Cu peste 1000 de produse online, www.wepack.ro este cea mai complexa platforma online dedicata ambalajelor de unica folosinta. Cu o abordare noua si incercand sa rezolve o problema clasica, WePack ofera o gama variata de produse pentru companiile din industria Horeca si asistenta personalizata pentru alegerea dintr-un singur loc a tuturor produselor necesare aprovizionarii. Wepack pune un accent deosebit atat pe construirea unei relatii solide cu clientii, cat si pe calitatea produselor si serviciilor oferite. De asemenea se urmareste dezvoltarea continua a platformei online,atat prin diversificarea constanta a numarului de produse cat si prin incheierea de noi parteneriate cu furnizori din piata locala si internationala.

Expirat
Consultant vanzari prin telefon / B2B - 2500 RON  -  Wepack International SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles