Consultant vanzari piese de schimb utilaje agricole

Magazia lu' Costica 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana proactiva si orientata catre client, poseda o buna intelegere a mecanismelor de business si este o persoana riguroasa si ordonata.
Candidatul ideal poseda:
- Experienta in comertul cu piese de schimb / produse tehnice
- Cunostinte solide de operare PC
- Bune cunostinte de limba engleza
- Confidentialitate, loialitate si onestitate
​- Capacitate de lucru in mediu de stres​

Studiile tehnice/economice reprezinta un avantaj, la fel si experienta in domeniul agro.

Descrierea jobului

Descriere job:

Postul imbina responsabilitati specifice de vanzare directa​ si distributie, cu cele de gestionare a stocului de piese de schimb si a marfurilor de la raft.

- Vanzare directa si ofertare directa; dezvoltare portofoliu clienti.
- Identificare piese de schimb in programe informatice specifice.
- Activitati specifice de gestiune a depozitului de piese de schimb.
- Mentinerea controlului strict asupra comenzilor de piese.
- Aranjare marfa la raft
- Gasirea de noi furnizori.

Pachetul salarial include si:
-bonuri de masa
-asigurarea transportului pana la sediul firmei si inapoi pana acasa
-bonus trimestrial in functie de realizari

Din 2009, sustinem micii fermieri, antreprenorii din industria de peisagistica cat si cea edilitara. Clienții noștri sunt, de asemenea si persoane fizice interesate de marcile premium pe care le comercializam. Magazia lu' Costica este o firma de familie. Ne mandrim cu furnizarea de consultata pentru fermieri si pasionati de gradinarit, intr-un mediu prietenos si oferita de un colectiv profesionist și amabil. Va promitem ca vă oferim doar echipamente de cea mai buna calitate, care sunt susținute de către producători de încredere și de garanția excelenta.

Toata lumea intreaba cine este Costica, marea majoritatea oamenilor vor sa-l cunoasca. Costica este din punctul nostru de vedere un adjectiv sinonim cu "bine facut". Costica pentru noi inseamna asumarea muncii pe care o depunem cosiliind, reparand sau vanzand o solutie. Vino sa-l cunosti pe Costica sa experimentezi un altfel de "furnizor de servicii si echipamente agricole".

Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.