de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Consultant Vanzari PETSHOP TIMISOARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ATENTIE NU TRIMITETI CV AIUREA cititi inainte conditiile
se lucreaza 5 zile/ saptamana
luni marti miercuri joi vineri 9-19
sambata duminica liber
salariu fix + cosmision vanzari(1500-1900lei in mana) + carte munca
posibilitate de lucru 1/2 din tura ( de dupamasa)

De preferat cu minime cunostiinte in domeniul acvaristicii, hranei de caini si de pisici, de preferat sa fi lucrat deja la un petshop. Daca nu, se pot acumula si pe parcurs cunostiintele (nu este foarte dificil important este sa fie putin interes).

Descrierea jobului

NU MAI TRIMITETI CV Daca nu puteti sa veniti la interviu !

sambata duminica LIBER
salariu fix + comision 1500-1800 lei in mana + carte munca

Asteptarile mele:

-Pastrarea curateniei in magazin (30mp)
-Doresc foarte multa atentie fata de clienti
-Seriozitate maxima si punctualitate
-Capacitate de comunicare cu clientii

Foarte important cumparatorii magazinului trebuiesc tratati cu mare atentie si rabdare si informati cand este cazul cu privire la animalele achizitionate si accesorii, nu trebuie agasati dar nici ignorati.Clientul trebuie sa fie bine informat de catre vanzator( ma refer la cei ce vor sa inceapa acest hobby acvaristica).Daca respectati cerintele mele veti primi bonusuri.Nu sunt absurd nu am pretentii imposibil de realizat doresc sa creez o atmosfera placuta si confortabila pentru clienti si daca angajatul ma ajuta in acest scop va fi rasplatit asa cum am spus, cu alte cuvinte daca angajatul are grija de clienti si eu am grija de el !

Orele suplimentare se platesc.

Descrierea companiei

Punctul de lucru este in Piata Balcescu Timisoara

Expirat
Consultant Vanzari PETSHOP TIMISOARA  -  I.I. Constantinescu E. Raul

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles