Publicat 08 Ian 2016 | Reactualizat 05 Feb 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Consultant vanzari Persoane Juridice – ING Office

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare, preferabil in domeniul economic;

  • Experienta intr-o pozitie similara / in domeniul bancar;

  • Experienta de vanzari si atitudine potrivita in acest sens;

  • Cunostinte si aptitudini minime pentru intelegerea principiilor finaciare de baza ale activitatii unei companii;

  • Abilitati de identificare a oportunitatilor de afaceri de pe piata locala;

  • Abilitati de vanzare si negociere; abilitati organizare si prioritizare;

  • Orientare catre client si catre rezultate;

  • Initiativa si putere de decizie;

Descrierea jobului

  • Promovarea produselor si serviciilor destinate segmentului IMM;

  • Indeplineste obiectivele de afaceri agreate pentru segmentul IMM;

  • disponibilitate de a lucra cu obiective de vanzari intr-un mediu competitiv;

  • Initiaza, mentine si dezvolta relatia cu companiile din segmentul IMM, promovand toate tipurile de produse;

  • Ofera consultanta si suport vanzare si post-vanzare clientilor in vederea dezvoltarii unei relatii pe termen lung cu acestia si atingerea unui grad de satisfactie crescut;

  • Reprezinta si promoveaza brandul ING pe piata locala;

  • Urmareste schimbarile din piata si se documenteaza continuu cu privire la dezvoltarile de produse ale ING Bank astfel incat sa poata oferi clientului consultanta in ceea ce priveste alegerea solutiilor potrivite acestuia;

Descrierea companiei

Office ING Bank

Expirat
Consultant vanzari Persoane Juridice – ING Office  -  Office ING Bank

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles