Publicat 17 Oct 2019 | Expiră 17 Nov 2019

Consultant vanzari pe piața Germana, Ungara, Portugheza

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunosti limba Germană, Poloneză, Suedeză, Maghiară, Finlandeză, Daneză s-au Cehă la un nivel avansat?
Consideri ca ai abilitati excelente de comunicare, de operare PC si iti place sa lucrezi in echipa?

Daca raspunsul este "DA", atunci tu esti persoana pe care o cautam!

- angajam si studenti;
- cunoștințe de limba Germană, Poloneză, Portugheză, Suedeză, Spaniolă, Maghiară, Franceză, Finlandeză, Daneză Cehă;
- cunoștințe minime de operare PC;
- abilități de comunicare și relaționare cu clienții, organizare, eficient în rezolvarea problemelor;

Descrierea jobului

- contactarea telefonică a potențialilor clienți (companii juridice) dintr-o baza de date existentă;
- negocierea prețurilor și vanzarea produselor;
- menținerea unei bune colaborări cu fiecare client în parte;

Beneficii:
- avansare în carieră;
- condiții moderne de lucru;
- salariu atractiv si motivant;
- după 3 ani de lucru, calculatorul se oferă gratuit;
- cursuri business / workshop-uri;
- team building;
- program de lucru de la 10 la 19 (Luni-Vineri);

Compania Devarti SRL este specializată în vânzări de produse electronice online, în mare parte pe piața europeană.

Expirat
Consultant vanzari pe piața Germana, Ungara, Portugheza  -  Devarti SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles