Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 17 Feb 2016

Consultant Vanzari part-time sau full-time

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calitati necesare: SPIRIT ORGANIZATORIC, ONESTITATE, ABLITATI DE COMUNICARE; daca le ai, aplica !
Avantaje sunt: EXPERIENTA IN VANZARI SI GESTIUNE, PASIUNE PENTRU VIN SI ARTA CULINARA, OPTIMISM, ENTUZIASM PT. REZULTATE, LIMBI STRAINE.

Descrierea jobului

Proiect: Chemam in echipa 2 persoane, care se vor incadra in Start-Job, dupa periaoda de proba si training (3luni) se va da concursul pentru avansarea uneia ca Manager magazin si a celeilalte ca Manager distributie.

Start-Job-ul este consultant vanzari/ gestionar, si implica prezentarea produselor, servirea clientilor, administrarea stocului si intretinerea spatiului de vanzare.

Salariul se calculeaza pe ore.

Programul se stabileste de comun acord, magazinul este deschis de la Luni-Vineri 10-20; sambata 10-17, duminica-inchis

Vinoteca Tohani situata in Piata Maria, Timisoara s-a deschis in octombrie 2012.
Suntem specializati in DEGUSTAREA, VANZAREA SI DISTRIBUTIA vinurilor prestigioasei potgorii Domeniile Tohani.
o sa deschidem in cadrul magazinului o sa deschidem si raionul GUSTO cu preparate adiacente vinului, branzeturi, mezeluri si specialitati majoritatea importate din Toscana.
In prezent echipa noastra e formata din 3 persoane cu varste intre 23 si 28 ani.

Expirat
Consultant Vanzari part-time sau full-time  -  I.I. Husanu Alexandru Gabriel