Consultant vanzari PANDORA in Sibiu si Cluj

PANDORA - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana zambitoare, dezinvolta
- Capacitate buna de comunicare si relationare cu clientii
- Capacitate de a identifica nevoile clientilor
- Putere de convingere
- Aspect fizic placut
- Apreciem experienta de lucru intr-un magazin de bijuterii
- Spirit de echipa
- Orientare catre rezultate
- Bune capacitati organizatorice

Descrierea jobului

- Intampinarea clientilor
- Consultarea clientilor in alegerea produselor
- Gestionarea marfii
- Aranjarea produselor in spatiile amenajate
- Incasarea cu mijloace electronice (casa de marcat, calculator etc.)
- Intretinerea curateniei vitrinelor si a marfurilor expuse
- Intocmirea diverselor rapoarte periodice privind vanzarile
- Implementarea campaniilor de marketing
- Implementarea si aplicarea politicilor comerciale ale companiei

BENEFICII:
- salariu - peste minim + tichete de masa in valoare de 20 lei / zi
- bonusuri - in functie de vanzari
- competitii interne care au ca scop pe langa rotunjirea venitului si crearea de buna dispozitie
- mediu de lucru placut, curat

Pandora este cel mai mare brand de bijuterii din lume. Compania proiectează, produce și comercializează bijuterii finisate manual, realizate din materiale de înaltă calitate, la prețuri accesibile. Bijuteriile Pandora sunt vândute în peste 100 de țări, prin 6.800 de puncte de vânzare, inclusiv peste 2.600 de magazine concept.
Cu sediul în Copenhaga, Danemarca, Pandora are 27,000 de angajaţi în întreaga lume și își creează bijuteriile în cele două fabrici certificate LEED din Thailanda. Pandora se angajează să devină lider în domeniul sustenabilității și va folosi doar argint și aur reciclate în bijuteriile sale până în 2025 și va reduce la jumătate emisiile de gaze cu efect de seră de-a lungul lanțului său valoric până în 2030. Pandora este listată public la bursa de valori Nasdaq Copenhaga și a generat vânzări de 23,4 miliarde DKK (EUR), 3,1 miliarde, în 2021.
Suntem primul brand de bijuterii din lume și lucrăm în fiecare zi pentru a oferi o voce iubirilor oamenilor.
Afacerea noastră este unică, la fel și puterea pe care o avem de la început până la sfârșit.
Dacă trebuie să schimbăm modul în care lucrăm, putem face acest lucru simplu și în ritm, deoarece suntem retail și comerț electronic, toate împachetate într-unul singur.
Acum, intrăm într-o nouă fază interesantă, care ne va ajuta să ne dezvoltăm punctele forte și să revoluționăm ceea ce facem și cum o facem.
Având o direcție clară în față, ne creștem echipa de consultanti pentru a modela modul în care ajungem acolo.
Faceți lucrurile mari să se întâmple și fiți liberi să faceți lucrurile așa cum ar trebui să fie făcute aici.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos