Consultant Vanzari Orange Store

CONFIDENTIAL - 5 poziții

Candidatul Ideal

Iti face placere sa gasesti solutii si sa ajuti clientii Orange?
Daca raspunsul tau este afirmativ, atunci vino sa faci parte din echipa noastra de vanzari!

Vei invata totul despre industria telecomunicatiilor si vei fi in pas cu serviciile si produsele oferite. Recunoastem si sustinem rezultatele fiecarui coleg.

Candidatul ideal:

- abilitati bune de comunicare si relationare;
- deschidere si atentie pentru clienti;
- motivatie pentru invatare, dezvoltare profesionala si cresterea veniturilor prin vanzari.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale:

- interactiunea politicoasa si prietenoasa;
- cunoasterea si intelegerea temeinica a ofertelor, serviciilor si ofertelor Orange;
- identificarea rapida a nevoilor clientilor pentru a propune cea mai potrivita oferta;
- incheierea vanzarilor.

Beneficii:

- training din vanzari;
- desigur, pe langa salariul, avem si bonusuri lunare in functie de performanta, dar si bonuri de masa.
- oportunitati reale de dezvoltare rapida

Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.