CONSULTANT VANZARI Orange Store

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Daca vrei sa incepi o cariera in vanzari servicii, avand parte de una dintre cele mai dinamice si de viitor industrii, ai zambetul pe buze, esti deschis la provocari si pui pasiune in ceea ce faci, esti omul de care avem nevoie.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale, esentiale
- sa zambesti
-sa fii binedispus
- sa vii cu drag la serviciu ( cafeaua o dam noi)
- sa vrei sa inveti ( de restul ne ocupam noi)
Responsabilitati secundare:
- sa aplici ceea ce te-am invatat
- sa vii cu propuneri si solutii in echipa
- sa-ti atingi obiectivele propuse
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.