CONSULTANT VANZARI OPTICA MEDICALA

OPTIX OFTALMIX 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Abilitati bune de comunicare, orientare catre client, responsabilitate, organizare.

Descrierea jobului

Va rugam sa aplicati la acest post, doar daca aveti studii sau minim de experienta in domeniu.
Optica aflata in incinta clinicii Oftalmix, cautam consultant vanzari cu experienta in vanzari magazin de optica.
Descriere scurta a postului:
Consilierea clientilor, vanzarea ramelor si lentilelor de ochelari si lentilelor de contact.
Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii in optica medicala si oferirea de consultanta de specialitate clientilor
Derularea activitatilor de gestionare a magazinului
Diferite masuratori/ training lentile de contact
Cunostinte operare PC
Limba engleza
Program luni-vineri / 8h/zi. Nu se lucreaza in perioada sarbatorilor si in zilele libere legal.
Clinica se afla in zona Aurel Vlaicu, sector 1.

Descrierea companiei

CLINICA OFTALMOLOGICA OFTALMIX SOP
Publicat 13 Oct. 2022 Reactualizat 10 Nov. 2022 Expiră 12 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.