Consultant vanzari masini - SEAT/ CUPRA

COMPEXIT GRUP - TopCar 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Experienta in domeniul vanzarilor auto premium - minim 3 ani
• Abilitati de comunicare verbala, relationare umana, negociere
• Pondere mare de munca pe teren
• Permis de conducere categoria B
• Abilitati de lucru cu calculatorul
• Perseverenta, consecventa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Promovarea si reprezentarea autovehiculelor in conformitate cu standardele companiei
• Consilierea clientilor in vederea vanzarii de autoturisme si servicii/accesorii, dar si a unor modalitati de finantare si intocmirea documentatiei necesare
• Intocmirea rapoartelor de activitate
• Monitorizarea legislatiei in vigoare
• Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea legaturii cu acestia
• Gestionarea relatiei cu autoritatile locale, Politie, Primarie in activitatile specifice postului
• Prospectarea pietei de profil

Beneficii:
• Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv cu experienta
• Mediu de munca placut si dinamic
• Bonusuri in functie de realizari
• Pachet de beneficii ce include si un abonament medical la clinica privata
• Premii de sarbatori
• Evenimente interne

Topcar a devenit inca din 2001 dealer-ul marcii SEAT in Cluj, fiind locul in care poti descoperi tot ce este nou in materie de masini SEAT. Activitatea Topcar se desfasoara in showroom-ul modern din Cluj-Napoca.
Profesionalismul, amabilitatea si pasiunea pentru vanzari creeaza pachetul perfect al echipei SEAT Cluj.
Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.