Consultant Vanzari - magazin telecomunicatii

Core Recruit - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Recrutam pentru pozitia de consultant vanzari in magazin telecomunicatii, o persoana tanara absolventa si pasionata de tehnologie!
Poti fi performer in echipa noastra daca ai:
- minim 6 luni experienta in domeniul vanzarilor;
- studii medii sau superioare;
- aptitudini ca inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza), capacitate de organizare, ascultare activa, persuasiune, corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;

Descrierea jobului

Trebuie sa:
-Asiguri vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie.
-Oferi informatii despre caracteristicile si modul de folosire al produselor comercializate.
- Oferi consultanta clientilor in alegerea produselor de care ei sunt interesati.
-Realizezi targhetul lunar de vanzari.
-Realizezi toate astea intr-o maniera prompta, comunicativa si cu dorinta de a face o cariera in domeniul vanzarilor.

Vii la noi pentru ca iti oferim:
- Program de training platit in cadrul companiei.
- Salariu fix 2000 lei net / lunar in primele luni, plus comisioane avantajoase din vanzari (3500 lei media salarului lunar).
- Echipa tanara, dinamica si implicata.
- Oportunitatea de a avansa in cadrul companiei
- Un program de lucru flexibil 09:00-17:30 sau 10:30-19:00 luni-vineri si 10:00-14:00 o sambata/luna
Locatie: Marasti, Centru sau Manastur, aproape de statiile de bus.
Asteptam cu drag sa te cunoastem!

CORE este o noua companie specializata in servicii de recrutare si selectie, consultanta, evaluare si training pentru companiile in cautarea candidatului perfect cat si consiliere pentru acest candidat in continuu proces de cautare a angajatorului perfect. Misiunea noastra este de a servi companiile start-up cat si cele existente cu servicii excelente si de a gasi candidatii cu cunostintele, abilitatile si interesele potrivite astfel incat cu ajutorul lor si impreuna cu ei, compania sa isi poata indeplini eficient functiile esentiale ale operatiunilor de business. Existam pentru a atrage si a mentine clientii prin aderearea la standarde inalte de calitate ale serviciilor oferite. Vom avea grija ca angajatii nostrii, sub influenta fondatorilor, sa se dezvolte in persoane mai puternice, mai sanatoase si mai independente.

Publicat 19 ian. 2022 Expiră 18 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos