Publicat 13 Mar 2018 | Expiră 13 Apr 2018

Consultant Vanzari Magazin Telecomunicatii

Confidential
1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai studii medii finalizate;
Esti pasionat de handset-uri, tablete, produse IT;
Ai excelente abilitati de comunicare - limba Engleza la nivel conversational;
Iti place sa interactionezi cu alti oameni - tratezi reclamatiile cu interes sincer;
Esti orientat catre nevoile clientilor - iti place sa afli totul despre persoanele cu care interactionezi;
Esti organizat - iti poti asuma rolul de gestionar al propriilor stocuri;
Esti persuasiv si perseverent - Ai intotdeauna replica la cuvantul "NU";
Ai o personalitate prietenoasa - te intelegi bine cu colegii - ai simtul umorului :)

Descrierea jobului

Pozitia este cea de consultant servicii telecomunicatii in magazin (retail). Mai multe detalii poti afla daca aplici!

Traininguri si programe specializate de formare profesionala;
Pachet salarial peste media pietei compus din salariu fix,tichete de masa si bonus lunar de performanta;
Schema de bonus fara plafon maxim pentru top performeri;
Toate bonusurile incluse pe contract.
Echipa deschisa si prietenoasa care te asteapta sa li te alaturi :)

Activam de peste 15 ani in domeniul Retail - Telecom in colaborare cu marii operatori activi in piata din Romania.
Aplica si iti vom povesti mai multe chiar la interviu ;)

Expirat
Consultant Vanzari Magazin Telecomunicatii  -  Confidential