Consultant vanzari magazin palarii "JOS PALARIA"

MID FINANCIAL SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2400 - 3400 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam Consultant vanzari magazin palarii "JOS PALARIA"!
  • Bun vanzator. DOAR CU EXPERIENTA si PASIONAT de design vestimentar!
  • Persoana pozitiva, comunicativa, deschisa, CU EXPERIENTA in interactiunea cu clientii.
  • Punctualitate.
  • Seriozitate.
  • Responsabilitate, avand in vedere gestionarea stocurilor si a banilor.

Descrierea jobului

  • Consilierea clientilor in alegerea palariei potrivite;
  • Gestionarea stocului in magazin si online (https://jospalaria.com/)
  • Livrarea comenzilor online;
  • Registru de casa.
Beneficii:
  • Pachet salarial motivant;
  • Echipa dinamica;
  • Program flexibil.
Salariul este de 2400-3400 RON NET-in functie de experienta!

Magazinele noastre: str. Tudor Stefan nr. 61 (zona Piata Floreasca), insula Mall Promenada si str. Tudor Vianu nr. 50 (zona piata Floreasca).

"JOS PALARIA" detine trei magazine de palarii, sub un brand foarte cunoscut in Romania.

Comercializam palarii si sepci de dama si barbatesti, colectii ale marilor branduri internationale (i.e. Borsalino) si producem in Italia palarii sub brandul propriu "Jos Palaria".

Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 2 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos