Consultant vanzari - magazin online

TRISPORT ONLINE SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam un coleg serios, organizat si cu initiativa pentru a ajuta la administrarea magazinului online

Esti pasionat dе articolele sportive si interesat dе tot ce apare nou in domeniu
Esti comunicativ, iti place sa interactionezi cu clientii si sa oferi solutii la solicitarile lor
Ai experienta minima in vanzari si iti place asta
Ai cunostinte legate dе procesul dе merchandising, stocuri, raportare si intocmirea documentatiei aferente
Stii sa utilizezi calculatorul (MS Office, Windows)
Esti flexibil si te adaptezi repede, ambitios si atent la detalii
Poti sa iei decizii si sa iti asumi responsabilitatea pentru actiunile tale
Esti organizat si stii sa iti planifici activitatea zilnica
Cunostinte limba engleza

Descrierea jobului

Ce vei face

Oferirea de suport telefonic si prin e-mail, tuturor clientilor: informatii despre produse si modul lor de folosire, consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile lor
Procesarea comenzilor sosite de la clienti: preluarea comenzilor, verificarea si confirmarea stocurilor, generarea documentelor (factura, awb), pregatirea produselor pentru expediere: preluarea produselor din depozit, etichetarea si ambalarea lor in vederea expedierii catre clienti.
Procesarea retururilor si produselor defecte: preluarea produselor returnate sau defecte de la clienti, verificarea integritatii, elaborarea documentelor de retur sau garantie
Urmarirea expeditiilor si solutionarea livrarilor intarziate
Prezentarea si vanzarea produselor in magazin
Receptie marfa intrare / actualizare stoc / manipulare marfa
Operarea casei de marcat si a terminalului bancar
Asigurarea si mentinerea curateniei la locul de munca
Alte sarcini legate de vanzarile online

Iti oferim

Contract de munca pe durata nedeterminata
Salariu competititv in functie de experienta ta pe posturi similare
Tichete de masa
Decontare transport
Tichete cadou pentru Craciun si Paste
Mediu de lucru dinamic in cadrul unei echipe tinere
Discount la toate produsele magazinului
Participari la diverse concursuri de triatlon, bicicleta sau inot
Pentru a aplica trimite un email cu CV-ul tau la adresa: andreea.bucsa@trisport.ro

Trisport.ro – primul magazin online din Romania cu specific de triatlon

Trisport este mai mult decât un magazin online de articole sportive, suntem o comunitate. Trisport suntem noi, tineri împătimiţi de sport, de biciclete, de alergat, de înot... la fel ca tine! Ceea ce ne dorim este să fim alături de tine şi de pasiunea ta şi să îţi livrăm cele mai bune produse în cel mai scurt timp, astfel încât tu să te bucuri de sport, fie că îl practici la nivel de hobby, fie de performanţă. De la echipamente şi acessorii pentru înot, ciclism, alergare, la produse de nutriţie, îţi stăm la dispoziţie şi ne gândim mereu la ofertele promoţionale cu care să te surprindem

Shop-ul nostru este situat in Pipera (Voluntari) - Erou Iancu Nicolae 11-19
Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.