Consultant Vanzari magazin dulciuri

Candy Cat Ro S.R.L. 6 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Banii tai sunt la noi! Cu noi e vesel sa-i faci.

Descrierea jobului

Suntem în căutare de consultanți! Plini de viață, sociabili, veseli și gata să întâlnească cu zâmbet oricând clienții, care vin în magazinele-sărbătoare “CANDY CAT”!

Te acceptăm cu drag în echipa noastră, dacă:
- ai experință în vînzări directe/ vrei mult să înveți acest lucru;
- îți dorești sincer să ajuți clienții să aleagă cele mai delicioase dulciuri pentru a-și face viața mai fericită;
- ușor și cu plăcere însusești ceva nou;
- sociabil/ă și zâmbești mult;
- 100 % jucător de echipă și ești gata mereu să vii în ajutor;
- aspiri să faci o carieră într-o companie mare;

Cine suntem și cum lucrăm?
- Noi – o echipă de cuceritori a pieței de dulciuri “CANDY CAT”!
- Noi - profesioniști tineri și ambițioși, care gândesc în aceeași direcție, adunați din toate părțile lumii pentru a crea ceva puternic și frumos;
- Lucrăm ,,pe alb,,. Asta înseamnă că vei fi angajat oficial și vei primi salariu oficial fără întârzieri.
- Cei mai buni consultanți sunt aleși în baza unui concurs și aceștia vor primi un salariu cu adevărat motivant ;
- O să ai și % din vanzări. Faci atât cât depui efort!;
- Si vindem, de asemenea, un produs premium de înaltă calitate.

Vino în echipa noastră!

Magazinele cu marca „CANDY CAT”- o lume a dulciurilor pentru copii și adulți, unde fiecare oaspete poate găsi bunătăți pe placul lui! Stilul pirat în design îi ajută pe clienți să se simtă în lumea fabuloasă a dulciurilor! Suntem înconjurați de o atmosferă de abundență, frumusețe, miros dulce - toate acestea creează un concept unic pe care angajații magazinului trebuie să îl susțină.

„CANDY CAT” este astăzi o rețea unică care vinde dulciuri cu un concept incomparabil. Rețeaua se dezvoltă activ și caută personal energic și responsabil pentru a lucra în magazinele noastre care se deschid în diferite țări europene.

Peste 450 de feluri delicioase de Marmeladă, cel mai delicat Sufleu, Caramelă realizată manual și Nuci exclusive, Fructe și Pomușoare în ciocolată, Gume de mestecat delicioase cu umpluturi, Drajeuri multicolore și tone de cele mai moi paste de Caramel, Ciocolată și Pastă din ciocolată din diferite țări ale lumii, materialele de ambalare exclusive pentru dulciuri așteaptă oaspeții în magazinele noastre!

Publicat 31 Mai 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.