Consultant vanzari (la telefon)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • are experiență de vânzări la telefon/experiență de lucru in call centru;
  • este puternic orientat către atingerea obiectivelor;
  • demonstrează bune abilități de comunicare atât verbal, cât și în scris;
  • are putere de convingere și negociere;
  • este proactiv și responsabil .Descrierea jobului

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • vei suna clienții din baza de date existentă pentru a le oferi informații despre serviciile noastre;
  • vei prelua apelurile de intrare de la potențialii clienți;
  • vei comunica în scris cu pacienții clinicii prin email, Messenger, Whatsapp și alte canale de comunicare desemnate cu scopul de a orienta pacientul spre o inițiere a tratamentului la noi în clinică.

Beneficii oferite:
  • salariu motivant plus bonus;
  • tichete de masă;
  • laptop și echipament necesar;
  • instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă;
  • tratament stomatologic la prețuri speciale din moment ce ne ești coleg de mai mult de 6 luni.Alte detalii importante:
  • birou confortabil în Iași;
  • program de muncă full time.

Clinicile Stomatologice Smile Dent Team sunt filiale a clinicii Smile Dent Team, Moldova. Misiunea noastră̆ e să tratăm și să ajutăm cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă. Suntem la grija sănătății orale a pacienților noștri de peste 10 ani in Moldova. În 2020 am intrat pe piața din România. În prezent avem clinici la Iași, București și continuăm extinderea.
Specializarea clinicilor noastre sunt reabilitările complexe. Ne mândrim cu rezultatele noastre - peste 30000 pacienți tratați și mulțumiți.
Invităm în echipa noastră profesioniști pasionați și responsabili in diverse departamente! Extinderea continuă a rețelei de clinici permite celor mai ambițioși și profesioniști candidați să se dezvolte profesional și să avanseze în carieră!
Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos