Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 30 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Consultant Vanzari - KiP Store ( Park Lake Shopping Center )

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti doresti sa transformi pasiunea pentru moda intr-un job cu multiple beneficii? Iti place sa-i inspiri pe cei din jurul tau in ceea ce priveste combinarea tinutelor si sa-i motivezi in a alege ce este in trend? Alatura-te echipei KiP unde iti poti demonstra abilitatile si pasiunea. Ne dorim colegi entuziasti alaturi de care sa cream un mediu de lucru profesionist si placut.

Candidatul ideal:

  • Persoana dinamica cu spirit de initiativa
  • Atitudine pozitiva si orientare catre client
  • Placerea de a lucra cu oamenii
  • Simt estetic dezvoltat
  • Atentie la detalii
  • Spirit organizatoric si abilitatea de a lucra in echipa
  • Cunostinte medii de limba engleza

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Relationarea cu clientii si oferirea tuturor informatiilor necesare intr-un mod profesionist
  • Identificarea preferintelor clientilor si vanzarea produselor complementare
  • Primirea, consilierea si fidelizarea clientilor
  • Prezintarea atractiva a produselor si gasirea de solutii pentru cerintele clientilor
  • Mentinerea unui mediu de lucru curat si placut
  • Receptionarea marfii potrivit politicii interne a magazinului
  • Implicarea in cresterea vanzarilor
  • Efectuarea evidentei primare zilnice privind incasarile si platile.
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Comision din vanzari
  • Posibilitati de promovare in cadrul magazinelor KiP
  • Programe de training intern
  • Mediu de lucru profesionist si o atmosfera prietenoasa.

Oferim posibilitatea de a va descoperi si dezvolta potentialul, construindu-va cariera pas cu pas. KiP Romania rasplateste increderea, loialitatea si implicarea membrilor echipei, pentru ca ne dorim oameni care sa creasca impreuna cu noi!
Te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Expirat
Consultant Vanzari - KiP Store ( Park Lake Shopping Center )  -  GURMEN GIYIM SRL