Consultant Vanzari - Iulius Mall

Nobila Casa - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hai, vino, fă și tu parte din familia Nobila Casa!

Căutăm trei consultanți de vânzări pentru consilierea clientilor pentru magazinul nostru din Iulius Mall.

Dorim să fie un magazin cât mai aproape de clienții noștri!
Pentru acesta avem nevoie de ajutorul Tău: să aducem zâmbet în magazin și să creăm o atmosferă caldă, unde Te simți ca acasă. 😊

Descrierea jobului

Beneficii:
- salariu motivant+bonusuri din vânzări
- bonusuri si competitii, challenge-uri permanente
- bonuri de masă (valoare 20 de lei/zi)
- discount excluvi de 25% pentru cumpărături la Nobila Casa
- cursuri interne
- sistem intern de bonusare pentru recomandare persoane spre angajare
- plan de carieră personalizat în funcție de abilitățile și motivația persoanei
- Bonus extra pentru zilele de weekend lucrate peste 2 weekenduri pe lună (150 lei extra pentru o zi de weekend)
- Majorări salariale anuale garantate
- Timp de lucru flexibil
- Siguranța unei companii de familie cu tradiție
- Muncă dinamică și variată

Dacă deții:
- abilități de comunicare, relaționare și te simți comfortabil să consiliezi clienți
- te interesează domeniul decorațiunilor interioare
- doresti să te dezvolți în cadrul unei echipe profesioniste de vânzări, atunci TE vrem în echipă!

Vino alături de noi și descoperă #viatalanobilacasa! ▶️
Accesează pagina de cariere de pe site-ul nostru și vezi cum arată echipa și viața de la noi.

Descrierea companiei

Despre Nobila Casa
Nobila Casa este un lant de magazine, de decoratiuni interioare din domeniul HOME & DECO. Face parte din divizia Mendola Pro a Mendola Group, companie infiintata in 1991.

Brandul Nobila Casa a luat nastere in anul 1999 la Cluj-Napoca, fiind o afacere de familie.

Se concentreaza sa accentueze caldura caminului si a stilului personal prin toata gama de articole de care ai nevoie pentru amenajarea caminului cat si posibilitatea de a achizitiona cadoul pe placul persoanei dragi.

În 2020, lanțul magazinelor numără 20 locații în 16 orașe: Alba-Iulia, Arad, Baia Mare, Bistrița, Brașov, Cluj-Napoca, Deva, Miercurea Ciuc, Odorheiu Secuiuesc, Oradea, Satu Mare, Sfântu Gheorghe, Sibiu, Târgu Mureș, Timișoara și Zalău. Mai multe detalii puteti gasi accesand pagina de web: www.nobilacasa.ro

Vizitează-ne pe rețelele de socializare: Linkedin, Facebook, Instagram! #viatalanobilacasa

Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos