Consultant vanzari in magazin (Tehnical Trainee)

ROMSTAL IMEX - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cariera ta in inginerie poate incepe acum!
Daca esti pasionat/a de domeniul tehnic, dar nu ai avut niciodata ocazia sa faci schimbarea pe care ti-o doresti, acum este momentul. Da refresh carierei tale cu Romstal si pregateste-te alaturi de noi pentru un viitor SMART!

Ne-ar placea sa ai:
  • Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare;
  • Experiența de lucru in domeniul comertului - reprezintă un avantaj;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Perseverență, entuziasm pentru domeniul instalatiilor și orientare spre rezultat;
  • Spirit de echipa, sa fii o persoana activa, dornica sa de dezvolte profesional.

Descrierea jobului

Rolul tau:
  • Vei lua parte la o experienta de invatare proactiva pe o perioada de doi ani, in care te vei pregati pentru rolul de Inginer Vanzari Instalatii;
  • Te vei implica in activitatea zilnica de vanzare din magazine si vei avea ocazia sa inveti specificul solutiilor tehnice oferite de Romstal;
  • Vei invata si exersa tehnici de vanzare si de consiliere a clientilor;
  • Iti vei dezvolta abilitatile de comunicare si negociere;
  • Vei perticipa la cursuri tehnice, de vanzare si soft skills pe toata perioada programului;
  • Vei avea informatii despre intreg fluxul de vanzare din magazinele Romstal, incepand de la gestiunea stocurilor pana la aplicarea solutiei la client.

Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !

Ne poti gasi si aici:

Romstal s-a dezvoltat din anul 1994 ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde de calitate.
Cu extindere in 6 tari din Europa, Romstal este compania care creste standardul de viata al clientilor sai prin produsele si serviciile pe care le ofera. Mai multe despre noi afli pe: www.romstalgroup.com
Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!
Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos