Publicat 26 Iul 2019 | Expiră 26 Aug 2019

Consultant vanzari imprimante, sambata-duminica, 6h/zi

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam:
-oameni pasionati de tehnologie;
-persoane cu abilitati foarte bune de comunicare si prezentare;
-candidati cu disponibiltate pentru program doar in weekend (sambata-duminica).

Locatii disponibile: Arad, Bacau, Baia Mare, Braila, Brasov, Bucuresti, Campina, Cluj, Constanta, Craiova, Focsani, Galati, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Ramnicu Valcea, Sibiu, Suceava, Targoviste, Targu Mures, Timisoara.

Descrierea jobului

Recrutam consultanti vanzari (pasionati de tehnologie) pentru promovarea unui renumit brand de imprimante.
Perioada proiect: 31 august-20 octombrie (8 saptamani). Training in Bucuresti (masa, cazare, transport asigurate), participarea este obligatorie.

Program sambata-duminica, interval orar: 14:00-20:00. Plata 1440 ron (net)+bonusuri saptamanale.

Descriere responsabilitati:
- Prezentarea si finalizarea vanzarii produselor in magazinele de profil
- Realizarea obiectivelor de vanzari si a raportarilor specifice
- Distribuirea materialelor promotionale si de informare
- Asigurarea suportului informational pentru personalul de vanzari din magazine

Beneficii:
- Training tehnic de specialitate
- Training de vanzari
- Bonus in functie de performanta
- Perspectiva profesionala

Descrierea companiei

Agentie de MKT si comunicare

Expirat
Consultant vanzari imprimante, sambata-duminica, 6h/zi  -  Brandlink

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles