Consultant Vanzari Imobiliare | Proiecte Rezidentiale

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu 25000 - 30000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Perseverenta
- Pro-Activ
- Dorinta succesului
- Abilitati de invatare

Descrierea jobului

Luxor Grup usureaza munca de zi cu zi a consultantului imobiliar oferind un real suport in back-office, punand la dispozitie consultantului o gama larga de oferte imobiliare , acesta ocupandu-se strict de clientul cumparator.

Responsabilitati :
- stabilirea vizionarii cu clientii agentiei
- semnarea documentelor necesare cu clientii
- trimiterea de oferte clientilor pe whatsapp/e-mail
- calificarea exacta a clientilor si introducerea informatilor in baza de date a companiei
- oferirea de informatii corecte clientilor despre noutatile din piata imobiliara.
- participarea la training-uri si la activitatile de dezvoltare ale biroului.

Beneficii:
Avem pregatit pentru tine 3 variante de salarizare, urmand sa stabilim impreuna care dintre variante ti se potriveste cel mai bine.
- Comision substantial din vanzari (cifrele exacte se comunica la interviu)
- Parte fixa + Comision din vazaril (cifrele exacte se comunica la interviu)
- Suma fixa oferita pe contract + Comision din vanzari (cifrele exacte se comunica la interviu)
Publicat 22 nov. 2021 Reactualizat 20 dec. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos