Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 20 Ian 2019

Consultant Vanzari - Huawei Store, AFI Cotroceni

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautăm colegi pasionați de tehnologie, pentru echipa de vânzari din Huawei Store, AFI Cotroceni.

Candidatul ideal:
- Studii medii sau superioare
- Orientare către client, bune abilitați de comunicare si capacitate de a relaționa cu usurință
- Atitudine proactivă, seriozitate si spirit de echipă
- Interes pentru tehnologii noi, cunoștințe din domeniul telefoanelor mobile si accesorii

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Identificarea nevoilor clienților și oferirea de consultanță de specialitate pentru gama de produse comercializată
- Transmiterea informațiilor despre caracteristicile tehnice si modul de folosire pentru produsele comercializate
- Promovarea produselor si implementarea promoțiilor

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv, salariu fix, tichete de masă si bonusuri în funcție de performanță
- Program flexibil, mediu de lucru plăcut, echipa tânără și entuziastă
- Traininguri de specialitate

Expirat
Consultant Vanzari - Huawei Store, AFI Cotroceni  -  Skyphone B2B SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles