Publicat 27 Ian 2019 | Expiră 27 Feb 2019

Consultant Vanzari HORECA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experienta in vanzari - minim 5 ani, experienta in FMCG constituie un avantaj
  • Experienta in vanzari HORECA
  • Cunostinte despre specificul vanzarilor pe canalul HORECA
  • Cunoasterea zonei si a clientilor HORECA
  • Cunostinte generale despre vanzare, mercantizare, raportare in vanzari
  • Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere
  • Mod de gandire orientat spre clienti premium si produse naturale 100%
  • Dorinta de dezvoltare in plan profesional si de a sustine calitatea PREMIUM a produselor companiei

Descrierea jobului

  • Mentinerea relatiilor cu clientii HORECA, creerea de clienti noi, preluarea comenzilor
  • Vanzarea produselor din portofoliul companiei in vederea atingerii obiectivelor din vanzari
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala
  • Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic, perfectionare continua si posibilitati de promovare
  • Pachet salarial atractiv, program de lucru flexibil
  • Autoturism, telefon mobil, laptop, tableta

Premium Fruct srl este o companie romaneasca care sub brandul Profructta fabrica si distribuie sucuri naturale 100% si sucuri ecologice din fructe romanesti, imbuteliate in sticla de sticla. Compania are birourile in Bucuresti, str. Carol Davila nr. 21A, apt. 03, parter, sector 5 si fabrica in Campulung Muscel, str. Alexandru cel Bun nr. 21A, judetul Arges. www.profructta.ro

Expirat
Consultant Vanzari HORECA  -  Premium Fruct srl