de ani Fără Frică...

Publicat 05 Iul 2006 | Expiră 05 Aug 2006

Consultant Vanzari GSM

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Experienta in vanzari constitue un avantaj
- Usurinta de a retine date si caracteristici de natura tehnica
- Nivel de implicare si responsabilitate ridicat
- Cunostinte bune utilizare PC (MS Office, Windows),
- Cunostinte limba engleza nivel conversational
- Studiile finalizate*
*Nu recomandam participarea la aceasta aplicatie a persoanelor care fac studii cu forma de frecventa \"zi\"

Descrierea jobului

- Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor
- Atingerea obiectivelor zilnice si a targheturilor lunare

AGRESS BUSINESS COMPANY furnizeaza solutii IT&C din 1997. Suntem o echipa tanara, dinamica formata din 150 de colegi si reprezentam orasul Galati in alte zece orase din tara. Cu o retea formata din 21 magazine de specialitate, asistate de centre de service GSM si IT, am castigat increderea clientilor si partenerilor nostri.

Daca doriti sa va alaturati echipei noastre, publicati CV-ul dumneavoastra online pe acest site sau trimiteti-l la adresa cariere@agress.ro

Va dorim mult succes !

*Recomandam aplicantilor sa tina cont de orasul pentru care e valabil anuntul de recrutare iar daca orasul in care locuiti in acest moment difera de orasul pentru care faceti aplicatia, e preferabil sa notati acest lucru in mod clar in CV sau in scrisoarea de intentie

Expirat
Consultant Vanzari GSM  -  Agress Business Company

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles