Publicat 20 Ian 2016 | Reactualizat 27 Ian 2016 | Expiră 27 Ian 2016

Consultant vanzari (f/m) pentru magazinul Benvenuti din Unirea Shopping Center - Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana comunicativa, amabila, ambitioasa, motivata, dinamica, dornica sa faca parte dintr-o echipa tanara si de succes.
Experienta intr-un magazin mare, de moda, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Oferim salariu lunar atractiv + bonus in functie de vanzari, contract pe termen lung, mediu de lucru modern, o echipa tanara si optimista, training-uri, diverse beneficii.

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 47 de magazine, in Bucuresti (10), Cluj Napoca (4), Timisoara (2), Brasov (2), Iasi (3), Constanta (2), Oradea (2), Pitesti (2), Ploiesti (2), Craiova, Satu Mare, Bacau, Tirgu Mures, Deva, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Rm. Valcea, Arad, Braila, Focsani, Buzau, Galati, Sibiu, Tirgu Jiu si Drobeta Turnu Severin. Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, vizam segmentul de clienti cu venituri medii si peste.

Expirat
Consultant vanzari (f/m) pentru magazinul Benvenuti din Unirea Shopping Center - Bucuresti  -  Benvenuti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles