Consultant vanzari Electrocasnice

Biasicom SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1900 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii medii sau superioare finalizate
- abilitati bune dе utilizare a calculatorului
- pasionat/a dе electronice si IT
- abilitati dе comunicare
- fire dinamica
- dorinta dе a invata
- orientare catre client
- spirit dе echipa

Descrierea jobului

-Identificаreа si satisfаcеrea nеvoilor cliеntilor, ofеrirеa de consultаta cliеntului, inchеiere si legarеа actului dе vanzare, atingerеa si depasirea targetului de vanzari;
- Cunoasterea produselor comercializate de firma;
- Cunoasterea campaniilor companiilor concurente
- Vanzare, Incasare

Biasicom este un retailer de electro IT, cu 3 magazine in judetul Bistrita - Nasaud. O companie in plina dezvoltare.

Firma Biasicom a fost infiintata in anul 1994 avand domeniu de activitate comertul cu amanuntul al produselor electrocasnice, electronice si IT. Incepand cu anul 2000 compania noastra este liderul acestui segment de piata in judetul Bistrita - Nasaud.

Acum compania opereaza o retea de retail care cuprinde 2 magazine de electronice electrocasnice si IT , depozit de electrocasnice in judetul Bistrita Nasaud.

Echipa noastra formata din 22 persoane este o echipa tanara, dinamica, cu experienta in domeniu si pasionati de domeniul in care activam.
Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022