Publicat 13 Sep 2017 | Reactualizat 25 Sep 2017 | Expiră 13 Oct 2017

Consultant Vanzari Diverta Bucuresti

10 posturi

Candidatul ideal

Prezență agreabilă, ingrijită;
Corectitudine, seriozitate și responsabilitate;
Amabilitate, orientare și deschidere spre client;
Dinamism și spirit de inițiativă;
Disponibilitate la program de lucru flexibil (în ture, în zilele de week-end, unele sărbători legale);
Spirit de echipă.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Oferă clienților informații despre produsele comercializate, recomandă produsele potrivite în funcție de nevoile acestuia;
Asigură recepția mărfurilor, etichetarea și expunerea lor în magazin;
Participă la procesul de vânzare, consiliaza clientii in alegerea produselor dorite
Asigură curățenia și întreținerea spațiului de vânzare.

Oferta (bonusuri, beneficii):
Pachet salarial minim garantat de 1450 lei (salariu net + beneficii)
Oportunitate de dezvoltare a unei cariere și de promovare;
Flexibilitatea programului de lucru.

Diverta este principalul retailer de entertainment și dezvoltare personală din România, cu un concept unic pe piața locală, adaptat nevoilor și intereselor întregii familii.
Sub sloganul "Mereu ceva nou", Diverta a lansat un nou concept de magazin: un spațiu de shopping structurat pe 3 zone de interes, creat pe baza preocupărilor publicului Diverta: „Îmi place", "Mă joc și învăț" și "Am succes".

Mix-ul de produse Diverta include: cărți, produse de papetărie, jucării, cadouri, colecții școlare și pentru adolescenți, jocuri, gadgeturi tech&non-tech, accesorii media.
Dinamic, inovator, variat, prietenos și de încredere, brandul Diverta devine un spațiu în care poți găsi soluții de cadou pentru toate vârstele și toate gusturile.
Pentru mai multe informații vă rugăm să accesați site-ul www.clubdiverta.ro

Consultant Vanzari Diverta Bucuresti  -  Real Profesional H.r. S.R.L.