Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Consultant vanzari cu experienta in domeniul auto-moto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

RycyMoto isi extinde echipa. Cautam un coleg care sa dezvolte departamentul de vanzari.
Iti place sa interactionezi cu oamenii? Esti pasionat de vanzari? Ai aptitudini in gasirea solutiilor? Ai o atitudine pozitiva?

Daca raspunsul tau este DA la aceste intrebari, te asteptam alaturi de noi.

Cerinte:
- Cunostinte tehnice auto - moto (minim 3 ani )
- Atitudine pozitiva
- Abilitati de comunicare si negociere
- Rabdare, rezistent la stres
- Cunostinte tehnice auto - moto ( electrice, mecanice )
- Spontaneitate

Beneficii:
- Salariu fix si bonusuri ( pe baza de target)
- Posibilitatea de avansare pe plan profesional

Te rugam sa trimiti Cv-ul tau pe adresa de mail rycymoto.hr@gmail.com

Descrierea jobului

Sarcini:
- Vanzarea consultativa a produselor prin telefon si magazin
- Contactarea potentialilor clienti
- Pregatirea coletelor pentru livrare
- Pregatirea documentatiei ( factura si awb )

SC RYCYMOTO SRL este firma de distributie de piese de schimb pentru scutere si motociclete infiintata in 2008, fiind primul parc de piese second hand si noi din Romania.

Expirat
Consultant vanzari cu experienta in domeniul auto-moto  -  RycyMoto

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles