Publicat 19 Iul 2019 | Reactualizat 16 Aug 2019 | Expiră 19 Aug 2019

Consultant vanzari: Cluj Napoca, Timisoara

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti o persoana responsabila, perseverenta, dinamica, deschisa la nou si cu initiativa.
Comunici si interrelationezi usor cu oamenii, atunci te incadrezi perfect in profilul candidatului nostru.
Experienta in vanzari constituie un avantaj.

Beneficii:
Mediu de lucru profesionist, in cadrul unei companii dinamice, lider in piata in care isi desfasoara activitatea.
Pachet salarial atractiv, negociabil la interviu.
Alte beneficii:
Decontare transport.
Bonuri de masa in valoare de 15 RON.
Bonusuri din vanzari.
Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci :
Sa promovezi si sa vinzi produsele companiei;
Sa consiliezi clientii si sa le oferi produsele potrivite nevoilor lor;
Sa intocmesti documentele specific activitatii de comert.

Carpeta face parte din reţeaua internaţională Carpeta Group. Colecţiile de covoare prezente in reţeaua Carpeta sunt produse in fabrica de covoare din Republica Moldova.

Carpeta detine o retea de 10 magazine proprii in Romania si zeci de parteneri in toata tara.

Expirat
Consultant vanzari: Cluj Napoca, Timisoara  -  SC Carpeta Ro Grup SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles