Consultant Vanzari / Brand Ambassador Obsentum Timisoara

SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL 6 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Daca esti pasionat de parfumerie, detii abilitati de comunicare si cunosti Limba Engleza la un nivel conversational, te invitam sa faci parte din echipa Obsentum.

Obsentum este cel mai revolutionar concept de parfumerie de nișă din Romania si deschizator de drumuri pentru piata de luxury, prezent atat in travel retail cat si in piata locala.

Descrierea jobului

Ce o sa faci?
  • Consilierea clientilor in vanzarea de produse exclusiviste de la cele mai sonore branduri (JoMalone, Kilian, Ajmal, Amouage, Xerjoff, Montale etc.);
  • Atentie sporita nevoilor si solicitarilor clientilor;
  • Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare;
  • Promovarea imaginii si specificul de activitate al firmei.

Ce oferim noi?
  • Pachet salarial atractiv;
  • Indemnizatie de transport;
  • Tichete de masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Traininguri interne si externe;
  • Echipa tanara si mediu de lucru dinamic.

Este o lume ultrasenzorială, acolo unde iubitorii de esențe rare pot descoperi note olfactive excepționale si cele mai bune servicii de vanzare.

Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostru: BESTVALUE - Duty Free Experience.

Publicat 6 Sept. 2022 Reactualizat 6 Oct. 2022 Expiră 6 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.