Publicat 16 Oct 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 15 Nov 2018

CONSULTANT VANZARI Bijuterii, SHOP MANAGER

3 posturi

Candidatul ideal

Cautam persoane pasionate de frumos pentru specializare in domeniul bijuteriilor.
Cerinte :
- studii medii /superioare
- persoana dinamica, responsabila, agreabila, orientata catre client
- bune abilitati de comunicare, experienta in domeniul vanzarilor si/sau determinare in acumularea cunostiintelor necesare
- experienta in vanzari constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- cunoasterea detaliata a produselor oferite clientilor spre vanzare
- consilierea clientului in alegerea produsului dorit
- gestionarea stocului de marfa existent, al incasarilor si al comenzilor
- mentinerea unei bune imagini a companiei

Beneficii :
- se asigura training de pregatire pentru postul ocupat in raport cu specificul activitatii desfasurate
- job stabil, cu reale posibilitati de dezvoltare a unei cariere in domeniu
- mediu de lucru placut, elegant, rafinat
- pachet salarial motivant compus din salariu fix, bonuri de masa, target, decontare transport, prime periodice pentru cei cu rezultate deosebite.

"You & Me" este una dintre companiile de referinta pe piata bijuteriilor din Romania inca din 1999, avand un portofoliu ales de branduri internationale si care s-a impus prin calitatea si diversitatea produselor si serviciilor oferite clientilor sai, dar mai ales prin lansarea celor mai noi trenduri in materie de bijuterii pe piata romaneasca.
Pentru noi, nu exista decalaj de fus orar intre Milano si Bucuresti.
Si pentru ca vrem sa fim printre cei mai buni, avem nevoie de tine, de energia si profesionalismul tau!

CONSULTANT VANZARI Bijuterii, SHOP MANAGER  -  You & Me