Consultant vanzari B2B

Life is Hard S.A - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești o persoană dornică să crească într-un mediu inovator, care încurajează dezvoltarea?
Îți place să construiești relații de durata cu colegii și clienții?

Dacă da, candidatul ideal poți fi chiar tu.

Căutăm un nou membru în echipa Life is Hard, care să demonstreze:
  • Foarte bune abilități de comunicare și atenție la detalii;
  • Abilități bune de negociere și vânzare;
  • Ambiție și dorință de afirmare prin performanță;
  • Atitudine pozitivă și orientare către client;
  • Disponibilitate de a învăța continuu;
  • Abilități de organizare și de gestionare eficientă a timpului.

Descrierea jobului

Ce va trebui să faci:
  • Să contactezi clienți Orange by Telekom prin intermediul apelurilor telefonice și/sau a e-mailurilor;
  • Să identifici nivelul de interes al clienților pentru contractarea de servicii IT&C;
  • Să promovezi și să vinzi produsele și serviciile Orange by Telekom, în funcție de nevoile clientului;
  • Să promovezi și să vinzi produsele Life is Hard;
  • Să păstrezi o bună relație cu clientul, comunicând deschis și transparent.

Noi îți oferim:
  • Un mediu de muncă plăcut și dinamic, care să nu îți ofere șansa să te plictisești;
  • Șansa de a deveni un negociator de top, mai abil și mai puternic;
  • Venit direct proporțional cu efortul depus, format din salariu fix + comisioane + bonusuri;
  • Acces la beneficii în platforma Benefit Online;
  • Participare la programe de team building si evenimente organizate pentru angajații companiei;
  • Participare la cursuri și traininguri de dezvoltate, în concordanță cu planul de carieră stabilit;
  • Zile suplimentare de concediu de odihnă pentru fiecare an petrecut în companie;
  • Asigurare medicala privată, la rețeaua de sănătate Regina Maria.

Așteptăm să te cunoaștem!

*Experiența în domeniu nu este obligatorie, dar reprezintă un avantaj.

We are a technology company listed on the Bucharest Stock Exchange and specialized in the digital transformation of businesses and communities.

We integrate the skills needed to provide access to the digital economy. Team agility and human-friendly solutions are the ingredients for transforming ITC complexity into simplicity for our partners. Life Is Hard is a fast-growing organization where individuals like you find the right place to pave the way to digital innovation. Do the most meaningful work of your career and build your future with us. Here, you’ll do more than just join something. Here you’ll add something. Be you and follow your intuition. Join us!

Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 23 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos