Consultant Vanzari Auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

-experienta in vanzari ;
-pasionat de domeniul auto;
-degajat in interactiunea cu oamenii;
-prezenta agreabila;

Descrierea jobului

- stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii şi potenţialii clienţi;
- oferă consultanţă clienţilor în vederea alegerii modelului dorit şi a celei mai avantajoase modalităţi de achiziţie;
- promovează produsele şi serviciile oferite de companie: post-vânzare, buy-back;
- construieşte şi administrează baza de date cu potenţiali clienţi;
- desfăşoară activităţi de cercetare şi prospectare a pieţei.

Simode este dealer auto cu o experiență de peste 20 de ani și peste 7000 de autovehicule livrate.

Simode isi desfasoara activitatea in Craiova ca dealer Peugeot, Mazda si Volvo si va redeschide concesiunea din Targu Jiu cu alte 3 marci auto.

Publicat 23 nov. 2021 Reactualizat 21 dec. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos