Consultant vanzari / Agent vanzari in Bucuresti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 800 - 1500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii superioare constituie avantaj
- experienta in vanzari de produse sau servicii
- experienta in domeniul financiar sau al pietelor de capital constituie un avantaj
- bune abilităţi de vanzare, prezentare şi negociere
- orientare catre client si rezultate

Echipa noastra este formata din tineri dinamici, cu spirit de initiativă.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Prospectarea pietei, identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri
- Stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii şi promovarii produselor şi serviciilor
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti
- Relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora
- Realizarea targetului de vanzari

Beneficii:
- training de specializare in domeniul vanzarilor
- training de specializare in domeniul blockchain
- training de specializare in domeniul tranzactionarii monedelor digitale
- acces la informatii cu privire la diverse oportunitati de investitii
- mediu de lucru tanar
- posbilitatea de promovare pe baza rezultatelor
- bonusuri lunare in functie de rezultate
- team building-uri
- telefon
- locatie centrala, in apropierea metroului Stefan cel Mare
- salariu fix + bonus din vanzari

QUANTO INTERNATIONAL CONSULTING SRL este o companie concentrata exclusiv pe investitiile in tehnologia blockchain. Echipa noastra imbina experienta de 12 ani in pietele financiare traditionale cu cea din ultimii 5 in piata emergenta a activelor digitale pentru a oferi oportunitati de investitii unice.
Publicat 24 mai 2022 Reactualizat 23 iun. 2022 Expiră 23 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos