Publicat 26 Iul 2017 | Reactualizat 19 Aug 2017 | Expiră 25 Aug 2017

Consultant vanzari - Partener Vodafone

11 posturi

Candidatul ideal

Ne dorim ca tu sa ai:

  • ambitie, orientare catre client si catre rezultate
  • spirit de echipa si perseverenta de a lupta
  • dorinta de a oferi clientului cea mai buna experienta
  • initiativa si deschidere la tehnologie si noutate
  • seriozitate si integritate in urmarea procedurilor

Descrierea jobului

Ce vom face impreuna? Ce trebuie sa faci tu?

  • vei invata foarte multe despre vanzari, tehnologie si servicii Vodafone
  • vei promova imaginea, produsele și serviciile Vodafone, oferind clienților cea mai bună experiență
  • vei folosi vânzarea consultativă și proactivă, urmarind împreună depășirea obiectivelor;
  • vom lucra in echipa si vom lupta impreuna pentru succes
  • vei gestiona eficient și responsabil stocurile
  • vei urma procesele și procedurile interne având la bază principii etice;

Cum îți răsplătim munca? Pachetul tau salarial contine:
  • salariu fix lunar
  • comision si bonus lunar, raportate la realizari
  • premiere lunara a performantei;
  • concursuri;
  • traininguri și oportunități de formare
  • oportunități de dezvoltare în echipă și o carieră solidă în vânzări.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
Ilex inseamna o echipă dinamică, unită și determinată cu peste 200 de angajați si unul din principalii parteneri Vodafone. Experienta clientilor si calitatea serviciilor sunt pe primul plan in obiectivele noastre, in toate cele 70 magazine din tara.

Ne dedicam in a face din pasiunea ta pentru vanzari o cariera!

Consultant vanzari - Partener Vodafone  -  Ilex Com - Partener Vodafone