Publicat 20 Mar 2017 | Reactualizat 17 Apr 2017 | Expiră 21 Apr 2017

Consultant vanzari - Partener Vodafone

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Consultantul ILEX este:
- orientat pe rezultat, eficient, perseverent în atingerea obiectivelor;
- pozitiv, deschis și colaborativ în cadrul echipei sale;
- atent la nevoile clientului;
- concentrat pe soluții și flexibil cu fiecare client;
- perspicace, cu inițiativă și dornic să acumuleze noi informații despre oferte, tehnologii, produse;
- un bun utilizator al PC-ului;
- capabil să valorifice beneficiile serviciilor prezentate astfel încât să încheie cu success procesul de vânzare;
- integru, ghidat de proceduri și motivat de valorile organizației.

Descrierea jobului

Ne dorim ca împreună să:
- promovam imaginea, produsele și serviciile Vodafone;
- oferim clienților cea mai bună experiență de vânzare și post-vânzare;
- folosim vânzarea consultativă și proactivă;
- luptăm împreună pentru depășirea obiectivelor;
- contribuim la crearea unui mediu de lucru care să faciliteze succesul echipei;
- gestionăm eficient și responsabil stocurile;
- respectăm procesele și procedurile interne având la bază principii etice;
- ne dezvoltăm permanent și învățăm în fiecare zi să fim mai buni pentru clienții noștri.

Cum îți răsplătim munca?
Un pachet compus din:
- salariu fix;
- comisioane si bonusuri lunare, in functie de realizari;
- incentive-uri;
- concursuri cu premii;
- traininguri și oportunități de formare;
- oportunități de dezvoltare în echipă și o carieră solidă în vânzări.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
Unul dintre principalii parteneri Vodafone, cu care lucram de peste 15 ani, asigurând împreună o acoperire națională. Formăm o echipă dinamică, unită și determinată cu peste 250 de angajați. Fidelitatea, experiența și performanța sunt răsplătite prin dezvoltare profesională: 90% din echipa de management este formată din consultanți care și-au demonstrat succesul în magazine. Așa am crescut pas cu pas de la una la 85 de locații.

Dacă te regăsești în cele de mai sus, te invităm să aplici pentru a face parte din echipa noastră!

Expirat
Consultant vanzari - Partener Vodafone  -  Ilex Com - Partener Vodafone