Publicat 07 Feb 2017 | Reactualizat 07 Mar 2017 | Expiră 11 Mar 2017

CONSULTANT VANZARI / OPTOMETRIST

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
• Persoana dinamica, organizata, responsabila
• Excelente abilitati de comunicare
Experienta in domeniul opticii medicale nu este obligatorie, firma asigurand traininguri de specialitate
• Studii de specialitate - pentru optometrist
• Cunostinte de baza in domeniile optometrie / optica oftalmica - pentru optometrist

Descrierea jobului

Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii in centre de optica:
• Oferirea de consultanta de specialitate clientilor.
• Derularea activitatilor de gestionare a magazinului
• Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora.
• Testarea vederii in scopul determinarii dioptriei, aparatura medicala de ultima generatie computerizata - pentru optometrist
• Prescriptie de ochelari si lentile de contact - pentru optometrist

Beneficii:
• Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu
• Pachet salarial deosebit de atractiv
• Posibilitati de promovare
• Sistem centralizat de training-uri profesionale

Compania Opticris, parte a Grupului Cris, este lider de piata in domeniul opticii medicale din Romania.

Reprezentant in Romania al marcilor de ochelari vedere si soare: Luxottica, Bvlgari, Tiffany, Cartier, Lindberg, Oliver People, Armani, Versace, Burberry, Dolce&Gabbana, Prada, Miu Miu, Persol, Ralph Lauren, Vogue, Ray-Ban.

Expirat
CONSULTANT VANZARI / OPTOMETRIST  -  Opticris Optica S.R.L.